Iepazīsties,
Lifepower Komanda
Dani Lemberger
LifePower International dibinātājs

"Šī praktiskā filozofija ir unikāla, jo tā palīdz katram cilvēkam pašam uzlabot savas spējas un sniedz konkrētus rezultātus, neliekot būt atkarīgam no kāda terapeita vai regulāriem seansiem. Mēs negrasāmies Tev sniegt padomus, vērtēt un norādīt, kādas kļūdas dzīvē esi pieļāvis. Mūsu mērķis ir uzlabot Tavas spējas un sniegt zināšanas, kas palīdzēs paša spēkiem pārvarēt jebkuras grūtības, tā paaugstinot savas dzīves kvalitāti."
Kaspars Cveiģelis
LifePower Latvija dibinātājs,
Izpilddirektors
"Pievienojos Lifepower kustībai, jo mums sakrita filozofijas. Arī manuprāt cilvēka augstākais uzdevums ir attīstīties un palīdzēt citiem. Mēs vēlamies Latviju padarīt par saprātīgāko vietu uz zemeslodes un mums ir visi priekšnoteikumi, lai to izdarītu."
Gatis Drēviņš
LifePower Latvia dibinātājs,
sertificēts treneris
"Pirmo reizi ar Lifepower zināšanām iepazinos 2016.gadā. Pielietojot tās dzīvē pārliecinājos, ka no visa piedāvātā klāsta, ko biju mēģinājis, šī ir vienīgā tehnoloģija, kas reāli strādā un pieņēmu lēmumu, ka jādalās ar šīm zināšanām tautiešiem, lai arī citi pilnveido savas spējas un tāpēc tika pieņemts lēmums atvērt Lifepower centru Latvijā."
Kas ir DzīvesSpēka avots?
Mēs ticam, ka dzīves augstākā misija ir palīdzēšana citiem un labākas pasaules veidošana.

Šī praktiskā filozofija ir unikāla, jo tā palīdz katram cilvēkam pašam uzlabot savas spējas un sniedz konkrētus rezultātus, neliekot būt atkarīgam no kāda terapeita vai regulāriem seansiem.
DzīvesSpēks ir zināšanu kopums. Zināšanas ir vislielākā dāvana, jo tās ļauj katram cilvēkam īstenot savus mērķus un dzīvot piepildītu, jēgpilnu dzīvi. Mēs uzskatām, ka „Sapratne ir vienīgā bagātība, kāda vien ir."

Mēs negrasāmies Tev sniegt padomus, vērtēt un norādīt, kādas kļūdas dzīvē esi pieļāvis. Mūsu mērķis ir uzlabot Tavas spējas un sniegt zināšanas, kas palīdzēs paša spēkiem pārvarēt jebkuras grūtības, ar kurām dzīvē saskarsies, tā paaugstinot savas dzīves kvalitāti.
Šajā vietnē atradīsi jaunāko informāciju par mūsu aktivitātēm, sadaļu par Tev pieejamajiem Treneriem visā pasaulē, daudz noderīgu rakstu, kā arī DzīvesSpēka zināšanas pielietojušo cilvēku personīgos stāstus.

Mūsu Treneri sniedz konsultācijas, vada procesus un kursus personīgajai izaugsmei visās dzīves jomās. Laipni aicinām ar mums sazināties, ja Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai nepieciešama papildus informācija.
Sazinies ar mums:
Jūsu epasts
Jūsu Vārds
Jūsu tālrunis
Jūsu jautājums
Nosūtot paziņojumu Jūs piekrītat personas datu apstrādei saskaņā ar mūsu Lietošanas noteikumiem.
Made on
Tilda